DZIEŃ DZIECKA W PWD

Dzień Dziecka w naszej Placówce w tym roku trwał wyjątkowo długo… bo aż trzy dni. Każda osoba związana z PWD doskonale wie, że dzieci podzielone są na 6 grup opiekuńczo – wychowawczych, więc aby każdy nasz wychowanek mógł uczcić swoje święto, po prostu  nie mogło być inaczej.

Żeby wszyscy mieli wystarczająco dużo siły do wspaniałej zabawy każdy dzień rozpoczynaliśmy od pysznego obiadu, bo od dawna wiadomo, że z pustymi żołądkami wiele zdziałać się nie da. Później było już tylko lepiej: zajęcia kulinarne, podczas których sami mogliśmy przygotować  przepyszne ciasteczka i babeczki, zajęcia sportowe, które przyniosły wiele radości oraz uaktywniły w nas ducha rywalizacji, nauka strzelania z łuku, quiz wiedzy, który sprawił, że ruszyliśmy trochę nasze szare komórki, a na zakończenie aktywnego dnia czekała wszystkich miła niespodzianka w postaci pysznych lodów. Mieliśmy także to niezwykłe szczęście, że naszą Placówkę odwiedziły dwa ukochane przez wszystkie dzieci smerfy i na dodatek pozwoliły się fotografować! To były naprawdę wspaniałe i radosne trzy dni.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta, a poniżej przedstawiamy relację fotograficzną. Na koniec gorące podziękowania składamy na ręce Gminnego Klubu HDK w Drwini za pomoc w organizacji sportowej części tegorocznego Dnia Dziecka.